KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314474
*
nr 1431 4474
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 november 2021
kl 18:36:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 19:03:40
1
400 kr
15/11 18:28:58
1
500 kr
15/11 18:30:15
2
600 kr
15/11 18:30:53
2
1.100 kr
15/11 18:30:57
1
1.200 kr
15/11 18:31:38
2
Vinnande bud
15/11 18:31:55
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
*
Oljemålning
nr 1431 4474
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 19:03:40 | 1 | 400 kr |
15/11 18:28:58 | 1 | 500 kr |
15/11 18:30:15 | 2 | 600 kr |
15/11 18:30:53 | 2 | 1.100 kr |
15/11 18:30:57 | 1 | 1.200 kr |
15/11 18:31:38 | 2 | Vinnande bud |
15/11 18:31:55 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49